Oferty pracy - Spawacz / monter/ ślusarz

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska: Spawacz / monter/ ślusarz
Nazwa zawodu: Pozostali spawacze i pokrewni
Kod zawodu: 721290
Identyfikator oferty: StPr/14/0109
INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY
Liczba wolnych miejsc pracy: 1
Rodzaj umowy: Umowa na okres próbny
Wymiar czasu pracy: Pełny etat
Data rozpoczęcia pracy: 2014-01-20
Zmianowość: jedna zmiana
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1680.00
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Praca w wolne dni: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY
Preferowany poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: 10 lat doświadczenia
uprawnienia spawalnicze MIG MAG
prawo jazdy kat. B
złota rączka

niekaralność
Wymagane dokumenty: cv
OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane, montażowe, ślusarskie, wykonywanie elementów konstrukcji stalowych, transport i dojazd samochodem służbowym
KONTAKT
Nazwa pracodawcy: Oferta zamknięta. Dane pracodawcy dostępne w urzędzie.
Preferowana forma kontaktu: brak informacji
Okres aktualności oferty: 2014-02-20
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy

Wersja standardowa